Založ si blog

Šokujúce posolstvo z Vesmíru!

UFO NA SLNEČNÝCH JAZERÁCH!

SENEC (AAP) – Počas týchto nielen počasím turbulentných letných dní sa na Slovensku udiala vec, aká nemá obdoby. Pracovníkovi Agentúry AP sa podarilo zachytiť komunikáciu s mimozemskou civilizáciou a odfotografovať ich tiež pri tom.

Náhodní okoloidúci za skorého rána na Slnečných jazerách Juh si všimli nezvyčajné blesky v priestore, kde sa vchádza do areálu. S veľkým rešpektom sa priblížili k objektom a v tej chvíli sa ozval hlas so zvláštnou dikcou a prízvukom, ktorý však celkom zreteľne hovoril po slovensky:

– „Obyvatelia Zemegule! Oznamujeme vám týmto, že ak si vo vašej krásnej krajine menom Slovensko neprestanete závidieť, budete ďalej klamať , kradnúť a ohovárať, – zaútočíme!“

Svedkovia tejto udalosti sa v panike rozbehli do svojich domovov, to, či o tejto udalosti informovali svojich blízkych, to nie je známe. Pracovník Agentúry AP , ktorému sa podarilo tento objekt pri komunikácii aj odfotografovať a poslať na Blog Pravda sa momentálne nachádza na neznámom mieste.

.:.

Anton Pižurný

Časnosť

18.11.2018

Prečo sa bojíme matky a milenky Smrti? Určite nemá železné zuby a je krásna ako májové ráno. Žiarlime na ňu, lebo sa pri každom vrtí? Smrť je verná družka, je radostná do špiku kostí, viac »

Zmena mena

17.11.2018

ZMENA V SPOLOČNOSTI MENOM ČSSR V ROKU 1989:

Ej veru, aľe dobre mi je pri duši. . .

16.11.2018

Nie je to až tak dávno, keď ešte existovalo Československo. Napriek tomu, že poslanec Michael Kocáb inicioval petíciu na vypísanie Refenda s otázkou, či si občania želajú rozdelenie na Českú viac »

Heritage Hotels of Europe Award 2018

Medzi najlepšími európskymi historickými hotelmi sú aj tri zo Slovenska

18.11.2018 11:43

V Chateau Belá vyhlásili Heritage Hotels of Europe Award 2018. Sú to ceny venované najlepším historickým hotelom. Dostali sa medzi ne aj tri slovenské.

merkel, macron

Macron si v nemecký Deň smútku uctí obete vojen a bude rokovať s Merkelovou

18.11.2018 11:37

Účelom sviatku je predovšetkým prejaviť solidaritu s pozostalými, ktorých blízki padli v prvej svetovej vojne.

Sýria náboje vojaci

Sýrski povstalci hovoria o zvýšenom nápore armády na Idlib a okolie

18.11.2018 10:56

Sýrska armáda a jej spojenci zintenzívňujú útoky na demilitarizovanú zónu.

Viktor Janukovyč

Ukrajinský exprezident Janukovyč bol hospitalizovaný v Moskve

18.11.2018 10:34

Lekári Janukovyča umiestnili na jednotku intenzívnej starostlivosti, potom bol prevezený na súkromnú kliniku.