Založ si blog

Šokujúce posolstvo z Vesmíru!

UFO NA SLNEČNÝCH JAZERÁCH!

SENEC (AAP) – Počas týchto nielen počasím turbulentných letných dní sa na Slovensku udiala vec, aká nemá obdoby. Pracovníkovi Agentúry AP sa podarilo zachytiť komunikáciu s mimozemskou civilizáciou a odfotografovať ich tiež pri tom.

Náhodní okoloidúci za skorého rána na Slnečných jazerách Juh si všimli nezvyčajné blesky v priestore, kde sa vchádza do areálu. S veľkým rešpektom sa priblížili k objektom a v tej chvíli sa ozval hlas so zvláštnou dikcou a prízvukom, ktorý však celkom zreteľne hovoril po slovensky:

– „Obyvatelia Zemegule! Oznamujeme vám týmto, že ak si vo vašej krásnej krajine menom Slovensko neprestanete závidieť, budete ďalej klamať , kradnúť a ohovárať, – zaútočíme!“

Svedkovia tejto udalosti sa v panike rozbehli do svojich domovov, to, či o tejto udalosti informovali svojich blízkych, to nie je známe. Pracovník Agentúry AP , ktorému sa podarilo tento objekt pri komunikácii aj odfotografovať a poslať na Blog Pravda sa momentálne nachádza na neznámom mieste.

.:.

Anton Pižurný

Velebte voľby

19.07.2018

Chlapci zo Schubertovej ulice

18.07.2018

Hoci detstvo som prežil v socializme, nemali sme v ňom len ruské, sovietske vzory. Samozrejme naším vzorom najväčším boli naveky spravodliví a statoční Winnetou, náčelník Apačov a jeho viac »

Perličky

17.07.2018

Kto je potetovaný, nie je potentovaný? :) Niektoré po botoxe vyzerajú ako po boxe. :) Nestarneme. Iba sa stále vyvíjame. :) Chlapov s ischiasom sú u nás plné krčmy. :) AK MÁŠ HOSIPU, DAJÚ viac »

USA-RUSSIA/SUMMIT

Druhý summit Putin-Trump by sa mal konať na jeseň

19.07.2018 23:33

Diskusie o príprave ďalšieho stretnutia Trumpa s Putinom už prebiehajú.

sarmat

Rusi zverejnili nové videá svojich špičkových zbraní, pozrite si ich

19.07.2018 22:29

Futuristické zbrane, z ktorých niektoré sú už v službe, sú navrhnuté tak, aby poskytli Rusku silný odstrašujúci účinok proti akejkoľvek agresii.

Finland Trump Putin Summit

Čiernohorci odmietli slová Trumpa, že by boli schopní vyvolať svetovú vojnu

19.07.2018 21:57

"Čierna Hora je maličká krajina s veľmi silnými ľuďmi... Majú veľmi tvrdých ľudí. Môžu sa stať útočnými a - dobré ráno - máme tu tretiu svetovú vojnu," povedal Trump.

Ukrajina, vojaci

Rusko sa ospravedlnilo arménskemu Paniku za spôsobenú paniku

19.07.2018 21:27

Počas neohláseného cvičenia ruskí vojaci v dedine strieľali a prechádzali vojenskými vozidlami.

Anton Pižurný

Len ten, kto vidí neviditeľné, ten dokáže prežiť v nemožnom...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 836
Celková čítanosť: 1232258x
Priemerná čítanosť článkov: 1474x

Autor blogu

Kategórie