Založ si blog

Šokujúce posolstvo z Vesmíru!

UFO NA SLNEČNÝCH JAZERÁCH!

SENEC (AAP) – Počas týchto nielen počasím turbulentných letných dní sa na Slovensku udiala vec, aká nemá obdoby. Pracovníkovi Agentúry AP sa podarilo zachytiť komunikáciu s mimozemskou civilizáciou a odfotografovať ich tiež pri tom.

Náhodní okoloidúci za skorého rána na Slnečných jazerách Juh si všimli nezvyčajné blesky v priestore, kde sa vchádza do areálu. S veľkým rešpektom sa priblížili k objektom a v tej chvíli sa ozval hlas so zvláštnou dikcou a prízvukom, ktorý však celkom zreteľne hovoril po slovensky:

– „Obyvatelia Zemegule! Oznamujeme vám týmto, že ak si vo vašej krásnej krajine menom Slovensko neprestanete závidieť, budete ďalej klamať , kradnúť a ohovárať, – zaútočíme!“

Svedkovia tejto udalosti sa v panike rozbehli do svojich domovov, to, či o tejto udalosti informovali svojich blízkych, to nie je známe. Pracovník Agentúry AP , ktorému sa podarilo tento objekt pri komunikácii aj odfotografovať a poslať na Blog Pravda sa momentálne nachádza na neznámom mieste.

.:.

Anton Pižurný

Poštová známka

18.09.2018

V istom období života mnohých aktívnych občanov prepadne pocit vlastnej jedinečnosti a rozhodnú sa kandidovať na post prezidenta republiky. Darmo sa budú vyhovárať, že na kandidatúru ich vyzývali viac »

Sprostáke

17.09.2018

Moja sestra Renatka cez prázdniny povedala, že ukážeme starej mame a deduškovi, akí sme šikovní a že s vyberieme na hríby. Vzali sme si košík, nejaké jedlo, pitie a išli sme. Najprv cez Čistú viac »

Modrá knižka

16.09.2018

Za socializmu musel každý zdravý muž nad 18 rokov absolvovať takzvanú povinnú vojenskú základnú službu, ktorá trvala dva roky. Tí, ktorí skončili vysokú školu, išli na jeden rok (volali viac »

putin

Putin varoval Izrael pred ďalšími útokmi na Sýriu

18.09.2018 23:15

Putin zdôraznil, že izraelským útokom došlo k porušeniu sýrskej suverenity a rusko-izraelských dohôd o vyhýbaní sa stretom vojenských záujmov v Sýrii.

rohing, rohingovia, utecenci

Medzinárodný súd preveruje násilné deportácie Rohingov v Barme

18.09.2018 21:56

Súd preveruje, či by postup nemohol byť klasifikovaný ako vojnový zločin alebo zločin proti ľudskosti.

gábor gál

Europoslanci hovorili s Gálom o slovenskom právnom systéme

18.09.2018 20:37

Poslanci Európskeho parlamentu preverujú na Slovensku situáciu v oblasti bezpečnosti novinárov, ale aj korupcie a dodržiavania princípov právneho štátu.

duda

USA zvažujú trvalú základňu v Poľsku a zrušenie víz pre Poliakov

18.09.2018 20:10

V krajine síce už americkí vojaci pôsobia, nie sú tu však rozmiestnení nastálo.

Anton Pižurný

Len ten, kto vidí neviditeľné, ten dokáže prežiť v nemožnom...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 895
Celková čítanosť: 1354191x
Priemerná čítanosť článkov: 1513x

Autor blogu

Kategórie