Založ si blog

Šokujúce posolstvo z Vesmíru!

UFO NA SLNEČNÝCH JAZERÁCH!

SENEC (AAP) – Počas týchto nielen počasím turbulentných letných dní sa na Slovensku udiala vec, aká nemá obdoby. Pracovníkovi Agentúry AP sa podarilo zachytiť komunikáciu s mimozemskou civilizáciou a odfotografovať ich tiež pri tom.

Náhodní okoloidúci za skorého rána na Slnečných jazerách Juh si všimli nezvyčajné blesky v priestore, kde sa vchádza do areálu. S veľkým rešpektom sa priblížili k objektom a v tej chvíli sa ozval hlas so zvláštnou dikcou a prízvukom, ktorý však celkom zreteľne hovoril po slovensky:

– „Obyvatelia Zemegule! Oznamujeme vám týmto, že ak si vo vašej krásnej krajine menom Slovensko neprestanete závidieť, budete ďalej klamať , kradnúť a ohovárať, – zaútočíme!“

Svedkovia tejto udalosti sa v panike rozbehli do svojich domovov, to, či o tejto udalosti informovali svojich blízkych, to nie je známe. Pracovník Agentúry AP , ktorému sa podarilo tento objekt pri komunikácii aj odfotografovať a poslať na Blog Pravda sa momentálne nachádza na neznámom mieste.

.:.

Anton Pižurný

La100vičia rozlúčka

21.08.2019

Ešte sa vie Slnko rozpáliť dobiela, ešte stále má letné vône nedeľa. Ešte vždy môžeš stretnúť priateľa a povedať mu: - Leto sa končí, nie veľa dní bolo len pekných, ak sa ti nepáči, viac »

Štiavnické uličky

20.08.2019

“Štiavnica, buď aspoň hradom ducha rodného, keď si lásky mojej hrobom.” (Sládkovič) V úzkych krivoľakých uličkách štiavnických, kde pod nohami škrípu kúsky kameňa ako črepy z diamantu viac »

Pišta z DDR

19.08.2019

Koncom osemdesiatych rokov som robil personálneho pracovníka v istej fabrike s drevom na výrobu sudov v Banskej Štiavnici. Zoznámil som sa vtedy so Steffenom Petrenzom z nemeckého mesta Freital zo viac »

kalavska

Kalavskú čaká reparát

21.08.2019 18:30

Vláda na prvom rokovaní po letných prázdninách zatiaľ neschválila časť, ktorá sa týka premeny nemocníc a prináša zásadné zmeny.

Peniaze, euro, graf, ekonomika

O rozpočte rozhodne jesenná daňová prognóza

21.08.2019 18:14

Pre rezort financií budú pri príprave rozpočtu dôležité najnovšie údaje o vývoji ekonomiky a daňových príjmov. Tie budú zverejnené v septembri.

generál Martin Dzúr, Fidel Castro

Martin Dzúr. Generál, ktorý vydal rozkaz, aby vojaci nebojovali s okupantmi

21.08.2019 18:00

Patril k najmocnejším ľuďom v bývalom Československu. Martin Dzúr bol ministrom národnej obrany a priaznivcom Alexandra Dubčeka.

priemyselny park Kosice 04

Priemyselný park by mal pomôcť košickému regiónu

21.08.2019 17:24

Vo dvoch halách na ploche takmer 8 hektárov za 30 miliónov eur by v budúcnosti mohlo pracovať zhruba 600 ľudí.

Anton Pižurný

Len ten, kto vidí neviditeľné, ten dokáže prežiť v nemožnom...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,205
Celková čítanosť: 2084227x
Priemerná čítanosť článkov: 1730x

Autor blogu

Kategórie