Založ si blog

Šokujúce posolstvo z Vesmíru!

UFO NA SLNEČNÝCH JAZERÁCH!

SENEC (AAP) – Počas týchto nielen počasím turbulentných letných dní sa na Slovensku udiala vec, aká nemá obdoby. Pracovníkovi Agentúry AP sa podarilo zachytiť komunikáciu s mimozemskou civilizáciou a odfotografovať ich tiež pri tom.

Náhodní okoloidúci za skorého rána na Slnečných jazerách Juh si všimli nezvyčajné blesky v priestore, kde sa vchádza do areálu. S veľkým rešpektom sa priblížili k objektom a v tej chvíli sa ozval hlas so zvláštnou dikcou a prízvukom, ktorý však celkom zreteľne hovoril po slovensky:

– „Obyvatelia Zemegule! Oznamujeme vám týmto, že ak si vo vašej krásnej krajine menom Slovensko neprestanete závidieť, budete ďalej klamať , kradnúť a ohovárať, – zaútočíme!“

Svedkovia tejto udalosti sa v panike rozbehli do svojich domovov, to, či o tejto udalosti informovali svojich blízkych, to nie je známe. Pracovník Agentúry AP , ktorému sa podarilo tento objekt pri komunikácii aj odfotografovať a poslať na Blog Pravda sa momentálne nachádza na neznámom mieste.

.:.

Anton Pižurný

Potok

18.01.2019

Potok v Schubertovom parku, ktorý sme volali jednoducho"Potok", tiekol pod briežkom, na ktorom bol kaštieľ Esteházyovcov. V jeho vode sme tiež strávili veľa času. Mal tri mosty, jeden pri domčeku viac »

Hra pre osamelých

17.01.2019

...Po smrti nášho otca sa všetko zmenilo. Náš dom celkom stíchol. Sestry chodievali na týždeň do školy v iných mestách a vracali sa v piatok na sobotu a nedeľu. Mama bola celý deň v robote. viac »

Kadencia slov

16.01.2019

Vadimír Putin, Rusko

Dôvera Rusov v Putina klesla na historické minimum

18.01.2019 22:55

Dôveruje mu len 33,4 percenta Rusov.

Antonio Guterres

António Guterres si myslí, že nemá právomoc začať vyšetrovanie Chášakdžího smrti

18.01.2019 22:34

Mandát by mu mohla udeliť len Bezpečnostná rada OSN a za istých okolností aj Valné zhromaždenie OSN.

Euro, peniaze, ekonomika, graf

Vzájomný obchod Slovenska s Nemeckom dosahuje 27 miliárd eur

18.01.2019 22:07

Slovensko je jedna z mála krajín, ktoré majú s Nemeckom aktívnu obchodnú bilanciu.

Tijuana, Mexiko, hranice, migranti, karavána

Karavána migrantov z Hondurasu vstúpila na mexické územie

18.01.2019 21:42

Takzvaná Karavána migrantov opustila Honduras v pondelok s cieľom dostať sa do tisíce kilometrov vzdialených Spojených štátov.